Huseyin Ulucay

Ben Kimim ?

Sektörde 10+ Yıllık Tecrübe

TDV_M86_01.jpg
Google SEO Hizmeti

İyi planlanmış ve uzun vadeli SEO çalışmaları ile reklam ücreti ödemeden görünür olursunuz. Google SEO çalışmaları ile web sitenizde ürün ve hizmetlerinizi optimize ederek, Google aramalarında organik olarak ön sayfalarda olmanızı sağlıyorum.

Web Siteniz Kimliğinizdir

Web Tasarım

Hem e-ticaret hem de kurumsal web sitesi olarak bir çok web sitesinin sıfırdan itibaren kuruluş süreçleri içerisinde bulunarak bunları yayına soktuk. 


Yayına giren bu web sitelerinde yapılan ilk iş web sitesinin hızlı bir şekilde açılması, responsive olması ve kullanıcılar tarafından kullanım kolaylığı sağlıyor olmasıdır. Web sitesi yaptığımız bütün çalışmalarda bunları gözeterek güzel çalışmalar çıkardım.

TDV_M86_08-1.jpg
Google Ads Yönetim

Sektörde bugüne kadar bir çok firma ile Google Ads reklamları konusunda çalışmalarım oldu. Bu reklamlar ölçünü yapılmadığı ve analiz edilmediği sürece paranızı boşa harcamaktadır. Dönüşüm optimizasyonları ve analizlerle en iyi Google Ads reklam performansını almanıza yardım ediyorum.

Google harita hizmeti

Google’da var olmak sadece arama sonuçlarından ibaret değildir. Google My Business ile yerel işletmeler kendi konumlarında ön plana çıkabilir ve ilerleyebilir. Google My Business ile daha fazla kişinin size ulaşmasını sağlayalım.